Najczęściej zadawane pytania

Jak długo będę czekała, skoro usługa jest wykonywana bez umawiania?

Przeciętny czas oczekiwania na manicure wynosi około 15 minut.

Nie zapisujemy na manicure i od tej zasady nie robimy żadnych odstępstw.

Czy w salonach TFN wykonujecie również pedicure?

W salonach Time for Nails skupiamy się na jednej usłudze – wykonujemy tylko manicure. Zastanawiasz się dlaczego? Badanie, które przeprowadziliśmy, potwierdziło, że chcecie bez umawiania zrobić piękny manicure. Nasza specjalizacja w tym obszarze pomoże nam sprostać Waszym wymaganiom.

Naprawdę nie muszę się umawiać?

Nie zapisujemy na manicure i od tej zasady nie robimy żadnych odstępstw. Przychodzisz do nas, gdy masz czas i ochotę. Pamiętaj, że zawsze warto przyjść odpowiednio wcześniej przed zamknięciem salonu, tak aby nasz personal zdążył wykonać manicure w czasie godzin pracy salonu.

Jakie marki lakierów są dostępne w Time for Nails?

Do manicure’u hybrydowego używamy lakierów firmy JESSICA®, które zawierają witaminę A i chronią przed szkodliwymi promieniami UVA/UVB. Nie zawierają szkodliwego ftalanu dibutylu, toluenu, formaldehydu, żywicy formaldehydowej, kamfory, ksylenu i ethyl tosylamidu.
Do wykonania manicure’u klasycznego wykorzystujemy lakiery niemieckiej firmy LCN, które charakteryzują się przedłużoną trwałością i mają naturalny skład.

Manicure tytanowy wykonujemy przy użyciu produktów marki LART.

Jak sterylizujecie narzędzia?

W każdym salonie znajduje się autoklaw. Każda nasza klientka ma pewność, że do wykonania manicure’u wykorzystamy wysterylizowane narzędzia.

Co to jest Strefa Wyciszenia?

Prawie  60% ankietowanych kobiet na pytanie o to, czy podczas zabiegu chce rozmawiać, odpowiedziało, że woli się zrelaksować. Dlatego stworzyliśmy strefę wyciszenia. Jeżeli Ty również chcesz się zrelaksować, otrzymasz od nas słuchawki i będziesz mogła posłuchać medytacji lub muzyki relaksacyjnej.

Jakie inne zabiegi na dłonie wykonujecie?

Oferujemy wiele zabiegów pielęgnacyjnych na dłonie – spis znajdziesz w naszym cenniku. 

Czytaj więcej Czytaj więcej

Jak wygląda usługa manicure’u? Czego mogę się spodziewać?

Po wejściu do salonu poprosimy o Twoje dane i zarejestrujemy wizytę. Będziesz mogła również przystąpić do programu lojalnościowego i korzystać z naszych promocji. Następnie odpowiesz na kilka pytań (który zabieg wybierasz, czy chcesz skorzystać ze Strefy Wyciszenia, czy masz hybrydy do zdjęcia, czy po zabiegu chcesz nałożyć krem pielęgnacyjny na dłonie).

Czy wycinacie skórki?

To zależy od preferencji klienta. To Ty decydujesz, czy chcesz, aby stylistka wycięła Ci skórki, a swoje preferencje określasz w trakcie rejestracji.

Ile trwa manicure klasyczny?

Wykonanie klasycznego manicure’u zajmuje nam około 60 minut. Pamiętaj jednak, że to indywidualna kwestia, ponieważ czas wykonywania zabiegu zależy od kondycji Twoich paznokci.

Ile trwa manicure hybrydowy?

Jeżeli mamy wcześniej zdjąć hybrydę, wykonanie manicure’u zajmie nam około 90 minut. Jeżeli nie będziemy ściągali hybrydy, zabieg potrwa około 60 minut. Pamiętaj jednak, że to indywidualna kwestia, ponieważ czas wykonywania zabiegu zależy od kondycji Twoich paznokci.

Czy gwarantujecie jakość wykonanego manicure’u?

Oczywiście! Gwarantujemy jakość wykonania manicure’u. Jeżeli w ciągu 5 dni po zabiegu lakier hybrydowy lub tytan odpryśnie, uszkodzenia naprawimy bez dodatkowych kosztów.

Jakie kompetencje mają Wasze stylistki?

Chcieliśmy mieć pewność, że w każdym salonie i u dowolnej naszej stylistki zawsze dostaniesz to, co na co się umawiasz, dlatego stworzyliśmy autorską Szkołę Stylistek. To miesięczny program szkoleniowy dla stylistek TFN, który realizuje naszą filozofię, uwzględnia standardy obsługi klienta oraz gwarantuje pożądaną przez nas jakość zabiegu.