Zabiegi w salonach Time for Nails

Manicure hybrydowy Manicure polimerowy WOW Zabiegi pielęgnacyjne Manicure tytanowy

Manicure klasyczny

Manicure trwały jak hybryda i w 100% wegański? WOW!

Lakiery WOW są w 100% wegańskie. Nie zawierają tulenu, dpb, formaldehydu i nie były testowane na zwierzętach. Można je usunąć łagodnym zmywaczem, bez acetonu!

Jak wygląda manicure polimerowy WOW krok po kroku?

W pierwszej kolejności wykonujemy manicure. Dezynfekujemy dłonie i usuwamy skórki frezarką, a jednorazowym pilnikiem nadajemy kształt paznokciom. Lakier polimerowy nie wymaga podkładu – wystarczy nałożyć kolor i pozwolić mu wyschnąć. Dla lepszej trwałości po każdym przemalowaniu czekamy 2 minuty, zanim nałożymy następną warstwę. Wykańczamy manicure WOW Gel Top Coat, który pogłębia kolor i zwiększa odporność lakieru na zarysowania. Jeszcze tylko preparat QUICK DRYER w formie atomizera, który nadaje połysk i przyspiesza schnięcie, i już możemy nałożyć odżywczy krem do rąk. A Ty możesz się odprężyć podczas kilkuminutowego masażu dłoni. Po prostu WOW!

Najczęściej pytacie nas

Czym się różni manicure hybrydowy od polimerowego?

Manicure hybrydowy jest trwalszy niż polimerowy, za to manicure polimerowy WOW można usunąć w domu łagodnym zmywaczem bez acetonu.

Ile trwa manicure hybrydowy, a ile polimerowy?

Wykonanie manicure’u hybrydowego trwa około 90 min, a manicure’u polimerowego około 60 min.

Jak mogę poprawić kondycję paznokci?

Używaj regularnie odżywki. Pamiętaj, że na stan paznokci wpływają także sposób pielęgnacji, Twoja dieta i stan zdrowia. Polecamy wykonanie manicure’u japońskiego, który poprawia kondycję paznokci. 

Jak zadbać o skórki wokół paznokci?

Używaj regularnie kremu do rąk i preparatów do skórek. Jeśli zamiast wycinania wybierzesz usuwanie skórek frezarką, z czasem Twoje skórki staną się bardziej elastyczne i będą odrastały wolniej.