Nasze nowe dziecko w świecie beauty, czyli czym jest Time for Nails i co je odróżnia?

Nie ma już chyba kobiety, która regularnie albo chociaż okazjonalnie nie korzysta z zabiegów manicure, nie dba o dłonie, nie lubi mieć eleganckich i zadbanych paznokci. Są w tym względzie tradycjonalistki, są panie eksperymentujące, są fanki kolorów, wzorów, fanki hybryd i zwolenniczki kultowego i zawsze modnego, klasycznego manicure w wersji nude. I niemal na każdym kroku mijamy salony oferujące usługi manicure, punkty z usługami wyrastają jak grzyby po deszczu, ale... nie każdy z nich oferuje i gwarantuje to, co mamy my.

Time For Nails - nowa sieć salonów manicure

Fanki i stałe klientki naszych salonów Time for Wax już wiedzą, że na rynku trudno o taką pomysłowość i innowacyjność. A ponieważ Time for Nails to nasze nowe dziecko i tym razem nie będzie inaczej! 🙂 Nie stworzyliśmy TFN w oparciu o nasze “wydaje mi się”, ale po rozmowach z 1500 kobietami, którym zadaliśmy pytanie: “o jakim salonie manicure marzycie?”.

1. Salon manicure bez umawiania

Do Time for Nails, salonu manicure na Mokotowie, nie trzeba dzwonić, nie trzeba polować na wolne terminy i godziny. Przychodzisz, kiedy masz czas, ochotę, wolną chwilę, okienko, kiedy złamiesz paznokieć i chcesz go ocalić, kiedy nagle zmienisz koncepcję na manicure i chcesz go wykonać tu i teraz. Nie musisz już zapisywać terminów w kalendarzu, potwierdzać lub odwoływać.

2. Strefa wyciszenia

Przyjemny zapach a nie opary lakieru, światło, kolor, wystrój wnętrza aż po pyszną kawę, to elementy naszego planu na komfort naszych klientek. Do tego wszystkiego postanowiłyśmy całkowicie zrewolucjonizować podejście do potrzeb naszych bywalczyń i zaproponować tym bardziej wymagającym, szukającym w zabiegu manicure chwili relaksu i przyjemności, naszą wisienkę na torcie – zabieg w strefie wyciszenia! Od dziś nie musisz aktywnie włączać się w niezobowiązujące rozmowy z kosmetyczką albo innymi klientkami, słuchać opowieści i aktywnie w nich uczestniczyć z poczuciem, że „tak wypada”. Możesz skorzystać z zabiegu w strefie wyciszenia, gdzie sam na sam z kosmetyczką możesz po prostu pić kawę i relaksować się w absolutnym milczeniu wybierając dla siebie medytację. Zapewnimy specjalne, dedykowane nagrania, przygotowane przez naszą zaprzyjaźnioną Gosię Mostowską. Początkującym zapewniamy miłe wprowadzenie w medytacje, a wprawionym szeroki wybór czegoś dla waszej duszy. Ot gratka dla tych małomównych, skrytych i tych pragnących ciszy, spokoju i relaksu jak kania dżdżu 🙂

3. Higiena – wasz konik, nasz obowiązek

Dodajmy bardzo miły obowiązek, z którego do tej pory w salonach Time for Wax wywiązujemy się wzorowo. W Time for Nails macie gwarancję, że każda usługa wykonywana jest z należytą starannością i dbałością o zasady higieny. Nawet jeżeli gdzieś przesadzamy, to dla Waszego dobra i całkowitego bezpieczeństwa. Maksymalizujemy ilość jednorazowych, sterylnych narzędzi, pozostałe ZAWSZE i PO KAŻDEJ klientce poddajemy sterylizacji i na bieżąco kontrolujemy czystość wokół stanowisk i w każdym kątku i kącie naszych salonów.  Gwarantujemy Wam bezpieczeństwo, bo używamy TYLKO jednorazowych pilników, które wyrzucamy. W każdym naszym salonie znajdziecie autoklaw, bo sterylność to dla nas podstawa! Bezpieczny manicure to przecież oczywista oczywistość!

4. Specjalizacja – tylko manicure!

Time for Wax to koncept, który pokochałyście. Specjalizacja w jednym typie zabiegów – depilacji woskiem okazała się sukcesem. Dlatego tworząc Time for Nails powtarzamy nasz ulubiony schemat, by być najlepszymi na rynku w jednej dziedzinie – manicure klasycznym i manicure hybrydowym. Nie zrobimy ci pedicure, nie doradzimy w kwestii stylizacji paznokci u stóp, ale o tym, jak zadbać o dłonie, jak je pielęgnować i jak wykonać najlepszy manicure na Ziemi wiemy wszystko!

5.  Jakość – autorska Szkoła Stylistek

A, i co najważniejsze – ZAWSZE uzyskasz dokładnie taki efekt, na jakim ci zależało, niezależnie od tego, która z kosmetyczek będzie wykonywała zabieg, bo naszym sekretem jest odpowiednio przygotowane, autorskie wewnętrzne szkolenie oparte o Szkołę Stylistek Time for Nails. Już nie będziesz musiała wyszukiwać opinii o salonie w internecie, obawiać się o standardy obsługi i higienę wykonywanych procedur, a także o efekt końcowy, bo zawsze dostaniesz to, czego chcesz: ładnie wykonany manicure. Naszym asem w rękawie jest szkolenie z procedur, obsługi klienta i techniczne, fachowe szkolenie z najnowszych trendów w manicure.

Autorska Szkoła Stylistek Time for Nails to miesięczny program szkoleń dla kosmetyczek, który odpowiada na wszelkie Twoje sugestie i potrzeby. Uczymy, szkolimy, wymagamy. Wiemy, że to zagwarantuje nie tylko wyjątkową atmosferę, lecz także bezpieczeństwo i trwałość zabiegu.  Wszystko po to, aby efekt naprawdę był WOW!

Pracujemy na sprawdzonych lakierach marki Jessica – wybranych ze względu na ich bezpieczny skład, bez szkodliwych substancji, a także na ich trwałość i bardzo dobrą renomę.

6. Bonusy dla stałych klientek

Przy pierwszej wizycie dostaniecie prezent. Zachowamy Wasze dane w systemie nie tylko po to, żebyśmy mogły wykonać zabieg zgodnie z waszymi oczekiwaniami, np. czy chcecie wycinać skórki, jaki rodzaj zabiegu wybieracie, czy wasze dłonie i paznokcie potrzebują regeneracji i zabiegów upiększających z naszej oferty, by przewidzieć czas wykonywanego zabiegu zgodnie z wybranymi przez was preferencjami, ale także po to, by móc włączyć was do naszego programu lojalnościowego, który promuje klientki odbywające regularne wizyty w naszych salonach i gwarantuje im bonusy w postaci choćby gratisowych zabiegów.

 

I największy bonus – taki, którego często próżno szukać w innych ciasnych, tłocznych salonach manicure, na twarzach zmęczonych kosmetyczek. Zadbamy o twoje paznokcie i samopoczucie. Poza manicure dostaniesz od nas relaks i wyciszenie tak potrzebne w zabieganym świecie.