Ekologiczny manicure – czy jest tu jakiś haczyk?

Za sprawą żeli, hybryd, nowoczesnych technik przedłużania plytki paznokcia, utwardzania jej i nowoczesnego wymiaru manicuru, niewielu z nas kojarzy się on z naturalnością, ekologią i generalnie - byciem w zgodzie z tym wszystkim, co nie szkodzi nam i środowisku. Oczywiście, że każda z wprowadzonych nowinek jest dla ludzi, jest przebadana i z pewnością!!!! bezpieczna, ale... dla części z nas nawet manicure to potrzeba bycia w zgodzie z ideami, naszym sumieniem i organizmem. Super, bo mamy akurat na pokładzie Time for Nails lakiery polimerowe.

ekologiczny manicure

#lakier polimerowy – co to takiego? Ekologiczny manicure!

To ekologiczny manicure, młodszy brat, kojarzonego przez wszystkie kobiety, klasycznego lakieru do paznokci! Takiego, który po nałożeniu wysycha sam, pod wpływem światła słonecznego i nie wymaga utwardzania lampami UV, LED UV. W czym jeszcze tkwi jego magia? Ma podwyższoną odporność na ścieranie, zarysowania i odpryskiwanie. Jego trwałość sięga nawet 10 dni, przy tym zmycie lakieru polimerowego nie wymaga niczego więcej poza zwykłym, bezacetonowym zmywaczem. Możesz go usunąć zarówno w zaciszu własnej łazienki, jak i w Time for Nails, przy okazji kolejnej wizyty.

 

#co siedzi w tych polimerach

Lakiery polimerowe dedykujemy tym z nas, które lubią naturalny efekt i chcą mieć wpływ na to jakimi kosmetykami i z jakimi składami tych kosmetyków na co dzień obcują. Dlatego też ogromną zaletą lakierów polimerowych jest przejrzysty i bardzo ekologiczny skład. Lakiery, które stosujemy w Time for Nails są wege! Nie były testowane na zwierzętach, nie zawierają tulenu, DPB, formaldehydu, a nawet kamfory. W lakierach polimerowych zminimalizowano ilość substancji, które mogłyby niekorzystnie wpływać na nasz organizm. Dodatkowo, co najważniejsze – nie wpływa to na efekt finalny. Paznokcie się błyszczą, dzięki temu, że stosujemy technologię odbijającą światło. Płytka paznokcia jest wygładzona i odporna na czynniki zewnętrzne, oddycha, a także nie ulega mikrouszkodzeniom. To dlatego, że sam zabieg manicure jest dużo mniej inwazyjny, niż w przypadku innych metod. Eko składniki, pozbawienie lakierów polimerowych substancji szkodliwych powoduje, że nawet częste stosowanie nie wpływa negatywnie ani na nas, ani na środowisko.

ekologiczny manicure

#lakier polimerowy nie jest nudny

W erze lakierów hybrydowych, zwolennicy tradycyjnych metod wykonywania manicure’u nie muszą czuć się wykluczeni. U nas znajdziesz pełną gamę kolorów, bo ekologiczny manicure to coś, co jest dla nas ważne. Lakiery polimerowe to raj dla tych z nas, które lubią eksperymentować z kolorami i często zmieniają koncepcję. Potrzebują czegoś ekstra na wyjątkową okazję, ale klasyki na co dzień. Dzięki technologii polimerowej można bezpiecznie wykonać manicure nawet kilka razy w tygodniu! Koniec z narażaniem płytki paznokcia na osłabienie częstą ingerencją i wieloma warstwami utwardzanego lakieru. Tu tylko nasza fantazja jest granicą! A nasze stylistki w Time for Nails służą Wam wiedzą, doświadczeniem i są prawdziwą kopalnią paznokciowych inspiracji. Zresztą co tu zachwalać – same sprawdźcie!

Obserwujcie naszego Instagrama i Facebooka, aby zawsze być na bieżąco!

Do zobaczenia w Time for Nails!