Akcja Rekomendacja! Polecaj i odbieraj rabaty!

Hej! Jesteś naszą stałą klientką, chętnie do nas wracasz i polecasz swoim koleżankom? Teraz możecie zyskać na tym obie! Często zdarza się, że szukamy polecanych miejsc – liczą się dla nas rekomendacje najbliższych! DLATEGO POWSTAŁA AKCJA REKOMENDACJA! Ile razy zastanawiałaś się, gdzie na pójść na hybrydę na już? Twój manicure nie jest już idealny, a Ty właśnie dziś musisz mieć piękne paznokcie!

akcja rekomendacja

AKCJA REKOMENDACJA!Zdaj się na rekomendację swojej koleżanki, odwiedź nas i zyskujecie obie!

Akcja Rekomendacja – dlaczego warto z niej skorzystać?

Po pierwsze – każda z Was dostanie 30% zniżki na całą wizytę – czyli nie tylko na sam manicure, lecz na przykład świetny zabieg SPA z masażem… dodatkową bazę wzmacniającą… Można wymieniać i rozmarzyć się!

Po drugie – możesz polecać nasz salon tak wiele razy, jak wiele chętnych koleżanek znajdziesz! Rabaty zachowują się na Twoim koncie, więc jeśli polecisz np. 4 osoby, masz aż 4 wizyty tańsze o 30%!

Po trzecie – do naszego salonu wpadasz, kiedy masz ochotę! Jesteśmy do Twojej dyspozycji, a to Ty decydujesz, kiedy chcesz skorzystać! Zawsze możesz przyjść z koleżanką i zrobić sobie manicure obok swojej przyjaciółki! Brzmi fajnie?

akcja rekomendacja

WIĘC JAK TO DZIAŁA?

1.Poleć salon Time for Nails swojej koleżance.Koleżanka, podczas rejestracji w Time for Nails musi powołać się na Ciebie, czyli podać Twój numer telefonu.

2.Wówczas zyskuje ona 30% zniżki na cały zabieg (z wyłączeniem kosmetyków).Ty również otrzymujesz rabat 30% na manicure ważny aż 30 dni!

3.Nie ma limitów! Możesz polecić tyle koleżanek, ile tylko chcesz! Za każde skuteczne polecenie zostaniesz wynagrodzona w postaci 30% rabatu!

4.Rabaty na Ciebie zaczekają – każda kolejna rekomendacja to kolejny miesiąc z rabatem!

Jeśli chcesz być na bieżąco i dowiadywać się o promocjach jako pierwsza, obserwuj nas na Instagramie i Facebooku!