Time for Nails.
Stworzone dla Was. Z Wami.

Błysk czy mat? Ostry kolor czy łagodne pastele? Niezniszczalna hybryda czy klasyczny french? Dłonie mówią o Tobie tak wiele.

W Time for Nails rozumiemy, że manicure to także czas dla Ciebie, nie tylko dla Twoich paznokci. To chwila relaksu w ciągu dnia, chwila oddechu. Dlatego jesteśmy dla Ciebie wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Tu i teraz. Spontanicznie. Bez dzwonienia, umawiania, odwoływania.

Przyjdź, daj rękę i zanurz się w ciszy. Posłuchaj łagodnej muzyki, medytacji lub pogadajmy przy herbacie.

Time for Nails to Twój czas!

Nie potrafimy wróżyć z ręki (w każdym razie nie wtedy, kiedy chodzi o stworzenie idealnego salonu manicure’u). Dlatego przed powstaniem Time for Nails zapytałyśmy 1500 kobiet, co sprawia, że wracają do pewnych miejsc i właśnie te miejsca polecają.

Czego potrzebujecie, kiedy czas pędzi jak szalony, a Wy próbujecie być matkami, żonami, kochankami i perfekcyjnymi paniami domu równocześnie? Co Wam przeszkadza? Czego chcecie? Jakie jesteście? O czym marzycie? Bo Time for Nails tworzymy dla Was. Z Wami.

Poznaj nasze standardy jakości

Manicure
bez umawiania

Mówicie: „Nie chcę, żeby umówienie się na manicure zajmowało więcej czasu niż cała wizyta”.

My uwielbiamy Waszą SPONTANICZNOŚĆ. Dlatego jesteśmy dla Was tu i teraz. Bez umawiania, dzwonienia, odwoływania. Wtedy, kiedy potrzebujecie. Od razu. W każdym salonie i o każdej porze czekamy na Was.

Twój czas na relaks
w Strefie Wyciszenia

Mówicie: „Chciałabym, aby manicure był dla mnie czasem relaksu”.

Nasza odpowiedź to STREFA WYCISZENIA. Dla 60% z Was manicure to chwila dla siebie, chwila relaksu. Marzycie o tym, żeby cieszyć się ciszą, zamknąć oczy, odpłynąć. Rozumiemy to. Dlatego mamy dla Was słuchawki i playlistę z relaksacyjną muzyką lub medytacjami, źródlaną wodę i kosmetyczki, które do manicure'u dorzucą masaż dłoni.

Trwałość
i jakość

Mówicie: „Lubię robić manicure,
ale nie co dwa dni!”.

Nasza odpowiedź to (WY)TRWAŁOŚĆ. Odpryskujący lakier? Nie u nas! Trwałość manicure'u jest dla Was ważna (a dla części z Was nawet najważniejsza!). Dlatego wybieramy markowe kosmetyki, testujemy je na sobie i gwarantujemy trwałość naszej hybrydy. A gdyby po wyjściu z salonu coś poszło nie tak, w ciągu 5 dni naprawimy to od ręki.

Najwyższe
standardy higieny

Mówicie: „Chcę mieć pewność, że do wykonania manicure'u są używane wysterylizowane narzędzia”.

A my na to: CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ. Żeby się zrelaksować, musicie czuć się bezpiecznie. U nas macie pewność, że narzędzia są na bieżąco sterylizowane lub jednorazowego użytku. W trosce o Wasze zdrowie wybieramy lakiery pozbawione toksycznych składników. 100% gwarancji, że zabieg jest higieniczny i bezpieczny.

Autorska Szkoła Stylistek

Pytacie: „Czy ktoś pamięta, jaki był mój ulubiony kolor?”.
Nasza odpowiedź: „Tak, nasze stylistki. Wszystkie!”

Mamagerki i managerki — wszystkie ciągle coś organizujemy, o czymś musimy pamiętać albo kimś się zająć. W Time for Nails to my zajmujemy się Wami. Każda stylistka jest absolwentką Szkoły Stylistek Time for Nails. A to oznacza, że nasze standardy wykuła na blachę i otrzymała czerwony pasek z obsługi klienta. Żebyście miały pewność, że zawsze i w każdym salonie dostaniecie to, co zamawiałyście.